Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Galeria

Dla nauczycieli

Start Wydarzenia szkolne Pani Hanna Zielińska nowym dyrektorem szkoły
Pani Hanna Zielińska nowym dyrektorem szkoły PDF Drukuj Email
niedziela, 27 stycznia 2019 12:17
7 stycznia b.r. dyrektor ZSP w Połczynie-Zdroju Bogusław Ogorzałek złożył rezygnację z pełnienia dotychczasowej funkcji z dniem 8 stycznia b.r. Jednocześnie dnia 8 stycznia został wicekuratorem oświaty województwa zachodniopomorskiego z siedzibą w Koszalinie. Serdecznie panu dyrektorowi gratulujemy i dziękujemy za dotychczasową działalność.
Zarząd Powiatu Świdwińskiego powierzył pełnienie funkcji dyrektora dotychczasowej wicedyrektor ZSP w Połczynie – Zdroju pani Hannie Zielińskiej od 8 stycznia do 31 sierpnia (termin, w którym kończy się kadencja dotychczasowego dyrektora). Przed zakończeniem tego terminu (maj lub czerwiec tego roku) zostanie rozpisany konkurs na dyrektora ZSP w Połczynie – Zdroju.
nowy dyrektor
Zarząd upoważnił również panią Hannę Zielińską do składania oświadczeń woli związanych z prowadzeniem bieżącej działalności ZSP w Połczynie-Zdroju, w tym do dysponowania środkami budżetowymi jednostki zgodnie z zasadami gospodarki finansowej zawartej w ustawie o finansach publicznych. Pani Hanna Zielińska została również upoważniona przez Zarząd Powiatu do dokonywania czynności w zakresie przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w imieniu i na rzecz Powiatu Świdwińskiego.
Poprawiony: niedziela, 27 stycznia 2019 12:29
 

 

Odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin licznik odwiedzin

(od 18.01.2011)

razem przeciw razom
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.