Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Galeria

Dla nauczycieli

Gra miejska PDF Drukuj Email
wtorek, 12 czerwca 2018 12:29

11 czerwca 2018 roku na terenie Połczyna-Zdroju odbyła się V gra miejska związana z powieścią "Piotruś Pan". W zabawie wzięło udział pięć drużyn: dwie z naszej szkoły, dwie z połczyńskiego gimnazjum oraz jedna z Redła. Każdy kapitan drużyny musiał przebrać się za odpowiadającą jego drużynie postać, w przypadku naszej szkoły byli to Piotruś Pan i Kapitan Hak. Oprócz nich pojawili się również Dzwoneczek, John Darling oraz Tygrysica Lila.

 

Zabawa zaczęła się w Kinie Goplana, gdzie grupy otrzymały mapy do pierwszej z siedmiu stacji. Tam czekały ich różnorodne zadania. Za przejście poszczególnych konkurencji uczestnicy dostawali kolejną mapę z innym miejscem docelowym. Punkty były rozłożone na terenie całego miasta, a zadania, które wydawały się łatwe, potrafiły wprawić w zakłopotanie niejednego. Zawodniczy zmagali się między innymi z więzami pirackimi czy znajomością bajkowych bohaterów. Musieli wykazać się spostrzegawczością, refleksem oraz znajomością swoich partnerów.

Każdy czerpał z tego wydarzenia wiele przyjemności, lecz, jak to bywa, chodziło również o rywalizację, która napędza każde wydarzenie. Na podium stanęły grupy ze wszystkich szkół. Liderem była klasa I A z naszego liceum (drużyna Piotrusia Pana), jako drudzy na podium stanęli uczniowie z naszego gimnazjum (drużyna Tygrysicy Lili), trzecie miejsce zajęło gimnazjum z Redła (drużyna Johna Darlinga), zaś na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny Kapitana Haka (I B z naszej szkoły) oraz Dzwoneczka (druga drużyna z połczyńskiego gimnazjum).

Poprawiony: wtorek, 12 czerwca 2018 13:01
 

 

Odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin licznik odwiedzin

(od 18.01.2011)

razem przeciw razom
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.