Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Galeria

Dla nauczycieli

Start Pracownia Internetu Rzeczy Pracownia Internetu Rzeczy zacznie działać w Staszicu
Pracownia Internetu Rzeczy zacznie działać w Staszicu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redaktor_J   
piątek, 24 czerwca 2016 10:31

W naszej szkole dzięki firmie Intel Technology Poland Ltd. powstanie jedyna w Polsce pracownia Internetu Rzeczy - jednej z najnowszych dziedzin w zakresie szeroko pojętej informatyki. Zostaliśmy objęci wyłącznym pilotażowym programem Intel Technology Poland Ltd.

Prace już ruszyły. 22 i 23 czerwca położona została sieć w pracowniach katechetycznej, komputerowej III i hotelarskiej, które mają stanowić miejsce nauki dla uczniów wszystkich zawodów technikum i profili w LO. Na początku przyszłego tygodnia instalowane będą najnowocześniejsze w Polsce komputery, których nie posiada żadna szkoła. Uczniowie już od 1 września na wszystkich przedmiotach (nie tylko informatyki) będą mogli stosować najnowsze technologie i rozwiązania w zakresie internetu rzeczy. Jeśli absolwenci gimnazjów zainteresowani są poważnie informatyką i jej stosowaniem w różnych dziedzinach życia, nauczą się tego tylko w naszej szkole.

Dyrektor ZSP
Bogusław Ogorzałek

Poprawiony: piątek, 24 czerwca 2016 15:24
 

 

Odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin licznik odwiedzin

(od 18.01.2011)

razem przeciw razom
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.