Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Rodzaj zajęć
|
Klasa
|
Dzień tygodnia
Godz. lekcyjna
|
1
|
Bielecka Magdalena
|
Konsultacje dot. projektowania i urządzania terenów zieleni
|
II i III TAK
|
Poniedziałek
8 godz ( co 2 tyg)
|
2
|
Daniłowicz Izabela
|
Fakultety – przygotowanie do egzaminu zawodowego
|
II TH
|
Czwartek – 8 godz.
|
3
|
Darosz Zenon
|
Zajęcia rekreacyjno-sportowe
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Poniedziałek i środa
16.00 – 17.30
|
4
|
Dolatowska Kinga
|
Warsztat Filmowy „STACH” – koło filmowe
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Terminy zjazdów dla dorosłych
|
5
|
Frączyk Aneta
|
Fakultety z geografii
|
IIIA
|
Poniedziałek
8 godz.
|
6
|
Górska Justyna
|
Zajęcia wyrównawcze
|
IIA ( AK)
|
Środa
1 godz.
|
7
|
Hawryluk Katarzyna
|
Szkolne Koło Caritas
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Czwartek
8 godz.
|
8
|
Kalinowski Wojciech
|
Zajęcia rekreacyjno-sportowe – piłka koszykowa chłopców
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Wtorek
15.00-16.00
|
9
|
Kalinowska Marzena
|
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów z dysleksją
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Środa
8 godz
|
10
|
Kawicz-Żabska Krystyna
|
Zajęcia wyrównawcze
|
III TZ
|
Środa
8 godz
|
11
|
Król Marzena
|
Fakultety z chemii
|
IIIA
|
Czwartek
7-8 godz
|
12
|
Lipnicka Halina
|
Fakultety z biologii
|
IIIA
|
Wtorek
7-8 godz
|
13
|
Myca Stefan
|
Fakultety z historii
|
IIIA
|
Czwartek
6 godz
|
14
|
Nowak Agnieszka
35 min
|
Praca z uczniem zdolnym
|
IIA
|
Środa
8 godz
|
15
|
Ks Szulczewski Wojciech
25 min
|
Koło liturgiczne
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Piątek
8 godz
|
16
|
Ks. Pęczak Dariusz
35 min
|
Szkolne Koło Caritas
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Czwartek
8 godz
|
17
|
Polakowska Kamila
|
Fakultety i zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Poniedziałek
8 godz
|
18
|
Połońska Katarzyna
|
Fakultety z j. polskiego
|
IIIA
|
Środa
8 godz
|
19
|
Pyziak Dariusz
30 min
|
Koło informatyczne
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Środa
14.15-14.45
|
20
|
Stacharska Anna
|
Fakultety z matematyki
|
IIIA
|
Środa
7 godz
|
21
|
Stempnik Magdalena
|
Fakultety – zajęcia gastronomiczne
|
III TZ i II TZ
|
Środa
8 godz
|
22
|
Szopniewska Marta
|
Zajęcia wyrównawcze - JOZ
|
IV TH
|
Poniedziałek
7 godz
|
23
|
Tokarska Joanna
|
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
|
III TH
|
Czwartek
8 godz
|
24
|
Wesołowski Wojciech
|
Zajęcia rekreacyjno-sportowe
|
Uczniowie z wszystkich klas
|
Poniedziałek
16.30-18.00
|
25
|
Wołoch Rafał
|
Zajęcia fakultatywne – przygotowanie do egzaminu
|
IV TAK
|
Piątek
8 godz
|
26
|
Zalewska Justyna
|
Fakultety – j.polski
|
IV T
|
Wtorek
15.00-16.00
|
27
|
Żuchowska Izabela
|
Fakultety –( zaj. gastr. – usł.) – przygotowanie do egzaminu
|
IV TZ
|
Środa
7 godz
|